O Firmie

Firma FRUCTOPOL-HURT s.c. rozpoczęła swą działalność jako dystrybutor świeżych owoców i warzyw. Aktualnie firma zajmuje się importem, eksportem, dystrybucją i konfekcjonowaniem świeżych owoców i warzyw. Siedziba firmy znajduje się w miejscowości Podzborów (okolice Kalisza), gdzie na powierzchni ponad 3000 m2 zlokalizowano magazyny, chłodnie oraz wysokowydajne linie do pakowania owoców i warzyw. Naszym rynkiem zbytu jest cała Europa. Dzięki własnej produkcji i grupie zrzeszonych dostawców jesteśmy w stanie dostarczać towary o wysokiej jakości praktycznie w każdych ilościach.

Fructopol-Hurt jest firmą rodzinną opierająca się na solidnej i sprawdzonej wiedzy z zakresu handlu, marketingu i ogrodnictwa oraz przygotowywania produktu dla wymagającego klienta. Posiadamy wprowadzony system HACCP oraz jesteśmy w trakcie wprowadzania BRC oraz ISO 2001:9000. Ambicją i głównym celem naszej firmy jest efektywna i optymalna dystrybucja owoców i warzyw na rynku krajowym i zagranicznym, uwzględniająca zarówno potrzeby i zadowolenie naszych dostawców, jak i gwarantująca naszym klientom pełną gamę produktów o każdej porze roku. Doświadczony personel, który tworzy firmę Fructopol-Hurt gwarantuje ciągły rozwój firmy i utrwalanie silnej pozycji na rynku

Nasza działalność nie ogranicza się jednak tylko do exportu owoców i warzyw, posiadamy własne pojazdy oraz współpracujemy z wieloma firmami transportowymi, dzięki czemu jesteśmy w stanie zapewnić Państwu transport produktów na terenie całej Unii Europejskiej. Nasze pojazdy wyposażone są w agregaty chłodnicze oraz termografy umożliwiające wydruki temperatur z przewozu.

Serdecznie zapraszamy do współpracy!